Spread the love

Tıpkı tüm geçmiş jenerasyonlar gibi ilk görüşte bir “911” olduğu belli olan yeni Cabrio, bez bir tenteye sahip. Yeni tente mekanizması yüksek süratlerde kumaşın dalgalanması ve şişmesini engelleyen bir mimariyle geliştirilmiş ve arka tarafında cam bulunduruyor. Tavan mekanizmasının en önemli özelliği ise yeni hidrolik sistem sayesinde yalnızca 12 saniyede tamamen açılıp kapanabiliyor olması. Sistem 50 km/s sürate kadar kullanılabiliyor.

Lansman ile birlikte yeni 911 Cabrio, şimdilik sadece Carrera S ve Carrera 4S olarak satılacak. İki model de yeni çift turbolu 3.0 litre boxer-6 motora sahip. 450 HP güç ile 530 Nm tork üreten makina sekiz oranlı çift debriyajlı şanzımana ve S modelinde arka, 4S modelinde dört tekerleğe bağlı. İki çeker versiyon bu kombinasyonla 0’dan 100’e 3.7 saniyede hızlanıp 306 km/s’lik bir son sürate ulaşıyor. 4S modeli ise 3.6 saniyede 100’e ulaşıyor ve son hızı 304 km/s.

Dizayn anlamında otomobil doğal olarak yeni tanıtılan Coupe ile aynı hatlara sahip. Cabriolet, Coupe’den farklı jantlara sahip ve jantlar önde 20 arkada ise 21 inç büyüklüğünde. İç mekan da tıpkı dışarısı gibi Coupe ile ortak. Müşteriler yeni kabinde klasik 911’lerdeki hatlara ve dijital ile analogun karışımı bir konsola sahip olacaklar.

 

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.