Spread the love

Güvenlikle eş anlamlı kabul edilen Volvo’nun bugün piyasada olan tüm modelleri, Euro NCAP’te beş yıldızlı güvenlik seviyesine sahip.

Volvo Cars’ın vizyonu tamamen güvenlik temeli üzerine şekilleniyor. İsveçli üretici yollarda gezen en güvenli araçları üretmek konusunda haklı bir itibara sahip. En yeni Volvo modelleri olan S60 ve V60 da kuruluşun testlerinden başarıyla geçerek markanın bugün satılan tüm modellerinin beş yıldızlı olmasını sağlıyor.

Euro NCAP, 2018 yılı için test kriterlerini güncelledi. Otoriteler tarafından bugüne dek yapılanların en zoru olarak değerlendirilen test, bisikletli ve yayaları algılayan otomatik fren ya da şerit yardımcıları gibi otomotivdeki en yeni güvenlik teknolojilerini talep ediyor. Volvo’nun yeni ikilisi S ve V60 da bu yeni standartlara sahip testlerde tam puan alma başarısı gösterdi.

90 Serisi otomobiller gibi SPA platformu üzerine inşa edilen yeni S60 ve V60, büyük kardeşlerinde kullanılan teknolojilerin tümüne sahip. Volvo Cars Güvenlik Merkezi Başkanı Malin Ekholm, “Bu sonuç, sürekli olarak ileri teknolojiler geliştirmek için sınırları zorlayan Volvo Cars’ın güvenlik konusunda endüstri lideri olmaya devam ettiğini kanıtlıyor” dedi. “Hangi Volvo’yu seçerseniz seçin, sizin ve değer verdiklerinizin piyasadaki en güvenli otomobillerden birinde seyahat ettiğinden daima emin olabilirsiniz.”

 

 

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin.