Spread the love

Geçtiğimiz sene “Uluslararası Yılın Ticari Aracı” seçilen Crafter, bu sefer Türk müşterilerin karşısına pikap olarak çıktı.

“İş dünyasının yükünü hafifletmek” için gelen yeni Crafter pikap, düşük yakıt tüketimi, geliştirilmiş konfor ve güvenlik özellikleri ve arttırılmış bir yükleme kapasitesi sunuyor.

Kaputun altında bulunan 2.0 litrelik 140 HP güç üreten dizel ünite, markanın iddiasına göre otomatik şanzımanla 7,5, manuel şanzımanla 7,7 litre ortalama yakıt tüketiyor. Manuel şanzıman 4MOTION dört tekerlekten çekiş sistemiyle alınabilirken, 8-ileri otomatik şanzıman önden çeker versiyonda sunuluyor.

Crafter pikapın yeni alüminyum kasası, sınıftaki diğer temsilcilere kıyasla 200 kilograma kadar daha fazla yükleme kapasitesi sunarken, entegre basamağı ile sürücülerin kasaya ulaşımını kolaylaştırıyor.

Yeni pikapla sunulan bazı donanımlar ise hem güvenliği hem de konforu arttırıyor. Kaza sonrası bilinç kaybı durumunda ikinci kazaları önleyen asistan, sunulan güvenlik donanımlarından en dikkat çekeni. Bunun dışında klima, yol bilgisayarı, LED kabin aydınlatmaları ve konfor tipi sürücü koltuğu standart donanıma dahil.

KDV indirimi ve Volkswagen Ticari Araç’ın kampanyasıyla birlikte 149,500 TL’lik bir başlangıç fiyatına sahip olan yeni Crafter pikap, ayrıca 70,000 TL’ye 12 ay vadede %0 faizli kredi avantajına da sahip.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.