Spread the love

Aston Martin Türkiye satışları Kasım 2018 sonu itibariyle 15 adedi buldu. Yıl sonu hedefi olan 18 adete yaklaşan D&D Motorlu Taşıtlar A.Ş, Türkiye’nin bölgede Dubai’den sonra en çok Aston satılan Pazar olduğunu açıkladı.

İngiliz lüks spor otomobil üreticisi Aston Martin, D&D Motorlu Taşıtlar distribütörlüğünde piyasada yaşanan daralmaya rağmen başarılı satış rakamlarına ulaşmayı başardı. D&D Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Aydın yaptığı açıklamada şunları dile getiriyor:

“Lüks otomobil satışları dahil, sektörün genelinde ciddi oranda daralma yaşanıyor. Buna rağmen yıl sonunda 18 adetlik satış rakamını yakalayacağımızı düşünüyorum. Global taraf Türkiye pazarından oldukça memnun. Son 5 yılda yakaladığımız satış performansı takdir ediliyor.”

Aston Martin’de 36 ay sıfır faiz!

2019 için 20 otomobillik bir hedef koyduklarını belirten Kaya, “Kendi segmentimize baktığımızda, rakip markalardan ayrıştığımızı görüyoruz. Yaptığımız 36 ay ‘0’ faiz kampanyası satışlarımıza olumlu yansıdı. Kur artışı nedeniyle satışların kesildiği dönemde böyle bir kampanyaya çıktık. İlgi de gördü. 2019 yılına dengeli ve yakalanabilir bir hedef koyduk” ifadelerini kullandı.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.