Spread the love

SEAT, tüm ZUBİZU üyeleri için büyük yıl sonu kampanyası düzenliyor. 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, tüm benzinli yeni Ibiza modelleri yüzde 3’e varan, Leon modelleri ise yüzde 5’e varan tavsiye edilen indirimlerle sunuluyor.

SEAT Leon 1.2 TSI 110 HP Style DSG ve 1.4 TSI 125 FR modelleri yüzde 5’e varan, diğer tüm benzinli ve 1.6 TDI 115 HP Style modeli yüzde 3’e varan fırsatlarla kampanyaya dahil olurken; tüm benzinli yeni Ibiza modelleri ise yüzde 3’e varan tavsiye edilen indirimlerle SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

SEAT’ın tasarımı, kalitesi, teknolojik özellikleri ve etkileyici dinamizmi ile şimdiye kadar geliştirdiği ve “en iyi Ibiza” olarak tanımladığı Yeni Ibiza ferah iç tasarımı ile daha konforlu bir sürüş sunuyor.

Leon model ailesinin tasarım, dinamizm, keyif ve kullanım kolaylığı gibi unsurlarının daha da geliştirildiği Yeni Leon, sürüş destek sistemleri, güvenlik sistemleri ve bağlanabilirlikle ilgili yeni teknolojileriyle sınıfının en beğenilen modelleri arasında yer alıyor.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.