Spread the love

Opel Corsa AUTOBEST 20151982 yılından bu yana Avrupa genelinde yaklaşık 12 milyon adet satılan “AutoBest 2007” ödüllü Corsa, ikinci kez bu ödüle layık görüldü.

Gelişmekte olan Avrupa pazarlarında “Yılın En İyi Otomobili”ni belirleyen AutoBest oylaması Belgrad’da yapıldı ve Opel Corsa, Avrupa’nın 15 farklı ülkesinin tanınmış editörlerinden aldığı 994 puanla “AutoBest 2015” ödülüne hak kazandı.

Fiyat, tüketim, kullanışlılık, bagaj kapasitesi, teknoloji, sürüş dinamikleri, tasarı, bayi ve servis ağı, yedek parça tedariki gibi farklı kriterlere göre puanlama yapan AutoBest jürisi,Avrupa’da yer alan ve gelişmekte olan hemen hemen tüm önemli pazarları temsil etmekte.

3 Ayda 55 bin sipariş!

Beşinci Nesil Corsa, piyasaya sunulduğu Avrupa’da sadece 3 aylık sürede 55 binin üzerinde sipariş adeti ile dikkatleri üzerine çekti.

Ödülü aldıkları için mutluluk duyduklarını söyleyen Opel Ceo’su Dr. Karl- Thomas Neumann “2018 yılına kadar 27 yeni modeli ve 17 yeni motoru piyasaya sunacağız ve bu seçeneklerle Pazar payını yükseltmeyi planlıyoruz” dedi.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.