Spread the love

QASHQAI, X-TRAIL, NAVARA ve JUKE modellerinde faiz oranını “yüzde sıfır” olarak  belirleyen NISSAN, NAVARA’da 70 bin, X-TRAIL’de 60 bin, QASHQAI’de 50 bin, Juke’ta ise 30 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkânı sunuyor.

SUV Konforu, gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA’nın 4×2 TEKNA modeli ise 137 bin TL’den başlayan fiyatlarla veya Mayıs ayı boyunca 70 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz avantajı ile macera severler ve işini heyecanla yapanlarla buluşuyor.

X-TRAIL’ler ise Mayıs ayına özel 192 bin TL’den başlayan avantajlı fiyat veya 60 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı ile satışa sunuluyor.

SUV segmentinde elde ettiği yüzde 21 pazar payı ile 2018’de de liderliğini sürdüren NISSAN’da QASHQAI’ler 119 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatları veya 50 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz oranlarıyla liderlik ruhu taşıyan yeni kullanıcılarını bekliyor. Ayrıca QASHQAI’nin 1.5 Visia versiyonunda kullanıcılara büyük rahatlık sunan 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistem hediye ediliyor.

“Şehrin haylazı” yakıştırmasıyla tanıdığımız JUKE’lar, 118 bin 550 TL’den başlayan fiyatlarla veya 30 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı ile, NISSAN’ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli MICRA’lar ise 84 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla Nissan Yetkili Satıcıları’nda yeni sahiplerini bekliyor.

NISSAN’dan UEFA Süper Kupa Finali şansı!

Ayrıca 1 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında NISSAN Yetkili Servisleri’nde periyodik bakım yaptıran 5 kişi, NISSAN’ın resmi sponsoru olduğu ve bu yıl 14 Ağustos’da, Beşiktaş Vodafone Park’ta gerçekleştirilecek UEFA Süper Kupa Finali’ne çift kişilik bilet kazanma şansı da yakalıyor.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.