Spread the love

Mitsubishi Motors Corporation, 6 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında Cenevre’de düzenlenecek olan 88. Cenevre Uluslararası Otomotiv Fuarı’nda, MITSUBISHI e-EVOLUTION CONCEPT’in Avrupa prömiyeri ve önümüzdeki sonbaharda Avrupa pazarına sürülecek olan yeni 2019 model Outlander PHEV’in global prömiyerini gerçekleştirecek.

Mitsubishi Motors’un en yenilikçi teknolojisini ve etkileyici tasarımını yansıtan iki yeni otomobili olan yeni Outlander PHEV ve MITSUBISHI e-EVOLUTION CONCEPT, aynı zamanda markanın yeni ürün stratejisini de ortaya koyuyor. Mitsubishi Motors, gelişmiş bir sürüş deneyimi sunmak amacıyla yeni modellerinde zenginleştirilen elektro-mobilite teknolojisini SUV uzmanlığı ile birleştirdi.

 Yeni Outlander PHEV

Mitsubishi Motors, 80 yıllık 4WD uzmanlığı, elektro-mobilite alanında 50 yıllık ARGE geçmişi ve 30 yıllık ralli zaferi kazanan dört tekerlekten çekişli kontrol sistemi teknolojisine dayanan geçmişi ile, 2013 yılında segmentte kuralları belirleyen plug-in hibrit elektrikli Çift Motorlu SUV otomobili Outlander PHEV’i piyasaya sürdü. Mitsubishi Motors, bunu diğer otomobil üreticilerinden önce gerçekleştirdi.

Satışına başlanan ilk günden günümüze, pazardan gelen olumlu tepkinin verdiği güç ve sürekli iyileştirmenin desteği ile, Outlander PHEV, teknolojiyi ilk benimseyenlere yönelik bir araçtan, Mitsubishi Motors’un ana faaliyet alanına dönüştü. Outlander PHEV, 2015, 2016 and 2017 yıllarında Avrupa’nın en çok satan plug-in hibrit aracı oldu ve bugüne kadar, Avrupa’da 100.000 adedin üzerinde satış gerçekleştirildi. Dünya çapında 140.000 adedin üzerinde kümülatif satış ile, Outlander PHEV dünyanın en çok satan plug-in hibrit SUV aracı kabul ediliyor.

En üstün teknolojik özellikler ile donatılan Outlander PHEV, Mitsubishi Motors’un amiral gemisi ürünü konumunda. Mitsubishi Motors PHEV teknolojisi ile elektrikli araçlar kategorisinde halen ciddi bir sorun olan sürüş menzilinde önemli atılımlar gerçekleştirdi. 2019 model yeni Outlander PHEV, daha keskin hatları, daha şık

Did you like this? Share it:
Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.