Spread the love

John Cooper Works dokunuşuna sahip en hızlı MINI, 2019 model yılı için Avrupa’daki en son emisyon standartları olan Euro 6d-TEMP’e uygun olacak şekilde güncellendi.

JCW gövde kitinden jantlarına, JCW’ya özel döşemelerinden LED farlar gibi donanımlarına kadar güncel modelde değişen bir şey yok gibi görünebilir. Üstelik otomobil hala 0’dan 100’e manuel modelde 6.3 saniyede hızlanıyor. Ayrıca müşteriler hala opsiyonel olarak sekiz ileri tork konvertörlü otomatik şanzımanı seçebiliyorlar.

Yapılan değişiklik ise egzoz sisteminde. Spor egzoz sistemine entegre edilen yeni partikül filtresi, markanın iddiasına göre otomobilin sıkı emisyon standartlarını karşılamasını sağlarken, sporcu bir ses çıkarmaya da devam ediyor.

Yeni filtreye rağmen MINI otomobilin motor gücünün değişmediğini söylüyor. Bu da 2019 Cooper S JCW’nun hala 231 HP güç ürettiği anlamına geliyor. Güncellenen egzoz sistemi sayesinde manuel şanzımanlı Cooper S JCW’nun karbondioksit salınım değeri 158 g/km’ye, otomatik modelinki ise 142 g/km’ye gerilemiş.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.