Spread the love

Mercedes Benz bayileri, B Serisi ve C Coupe Serisini artık fiziksel turların yanı sıra sanal ortamda da Ipad kullanıcılarına sunuyor.

Bugünden itibaren, İngilteredeki tüm Mercedes Benz bayileri, en son piyasaya sürülen modellerin showroom ve broşür uygulamalarına sahip Ipadleri kullanmaya başlayacak. Hayata geçirilen bu uygulama ile müşteri ile araçlar arasındaki etkileşimin artırılabileceği düşünülüyor.

Kullanıma sunulan yeni B Sınıfı uygulamasından sadece bayilik içinde yararlanılabilecek ve müşteriler bu uygulama sayesinde Ipadin kamerasıyla arabayı görüntülediklerinde arabanın teknik özelliklerini ve tam ölçekli 3D halini görebilecekler.

Ipadler her bayilikte bulunan digital haritalar sayesinde tablet işaretinin bulunduğu yeri saptayarak B sınıfının temel özelliklerini gösterebiliyor. Ipad tabletler sayesinde B sınıfının akıllı ışık yardımı, çarpışmayı önleme yardımı, çarpıcı aerodinamik tasarımı gibi özellikleri müşterilere sanal gerçekçilikle gösterebiliyor.

Araçları müşteriye tanıtmak için geleneksel kağıt broşürler kullanmak yerine hayata geçirilen bu yaratıcı, yenilikçi, ve interaktif uygulamaların müşteriler için daha cazip bir seçenek olduğu bir gerçek.

C Coupe sınıfı ve B sınıfı bröşür uygulamaları www.mercedes-benz.co.uk adresinden indirilebilir.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.