McLaren’den iki eşsiz model daha. Çok şanslı bir müşteri yakında MSO R Coupe ve Spider olarak adlandırılan iki benzersiz McLaren modelini teslim alacak.

McLaren’den iki eşsiz model daha

Her iki model de, 679 HP güç üretiyor. Gücünü 3.8-litrelik V8 motordan alan model, aerodinami anlamında daha da geliştirilmiş.

Modelin ön tamponu, çamurlukları ve daha bir çok ayrıntısı Görsel Karbon Fiber (VCF) bileşenle kaplanmış durumda. Diğer detaylara değinirsek, ön ayırıcıda ve yan kanatlarda Delta Kırmızı iğne şeritleri konumlandırılmış. Tekerlekler gelince, aynı 5-kollu tasarıma sahip bir jant modelde yerini almış.

Her iki kabinde de Alcantara döşeme malzemesi ve siyah dikişli kırmızı koltuklara yer verilmiş. Ayrıca kafalıklarda siyah renkte MSO R logosu kullanılmış. Direksiyonda siyah Alcantara ve Delta Kırmızısı şeritlerle bezenmiş.

Performans bakımından, M838TL çift turbo şarjlı V8 ünite679 HP güç ve 700 Nm tork değerine ulaşmış durumda Ayrıca boru uzunluğunu arttıran ve gaz akışını optimize eden bir ‘crossover’ susturucusu da modelde yer alıyor.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir