Spread the love

Mercedes-Benz New York Otomobil Fuarı için çalışmalara başladı. İlk meyve ise makyajlı GLC Coupe.

Sene sonuna doğru ABD’de satışa çıkması planlanan makyajlı GLC Coupe, daha sporcu bir ön görünüme, konturlu siyah ön ızgaraya ve yeniden tasarlanan LED gündüz farlarını içeren aydınlatma grubuna sahip.

Arka tarafa doğru gene tanıdık biçimde devam eden tasarım, bagaj kısmında yine yeniden tasarlanan stop lambaları ve daha sportif çift çıkışlı egzoz sistemiyle son buluyor. Arka tamponda yeni bir difüzör ve bol bol krom aksesuarlar da görmek mümkün.

Kabinde ise yeni tip direksiyon simidi ile çok fonksiyonlu touchpad göze çarpan ilk yenilikler. Bilgi ve eğlence sistemi de MBUX ile değiştirilen kabinde 10.25 ya da 7 inçlik ekranlar sunuluyor. 12.3 inçlik dijital gösterge paneli ve MB-Tex ya da deri olarak alınabilen yeni Magma grisi döşemeler de makyajla gelen diğer yeniliklerden.

2020 model GLC Coupe ABD’de turboşarjlı 2.0 litrelik bir motorla satışa sunulacak. Bu motor 255 HP güç ve 370 Nm tork üretiyor. Avrupa’da ise 194 ve 255 HP’lik iki benzinli unite ile 200 d, 220 d ve 300 d dizel üniteler sunulacak. Dizellerin güçleri ise sırasıyla 163, 194 ve 245 HP.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.