Spread the love

2020 model yılı için tanıtılan TT RS Coupe ve Roadster küçük tasarım değişikliklerine sahip.

Cenevre fuarında tanıtılan makyajlı TT RS ön tarafta daha geniş hava girişleriyle ve yeni sabit arka spoyleriyle dikkat çekiyor. Otomobil artık LED ön farları da standart olarak sunarken, kontak her açıldığında küçük çaplı bir “şov” yapan matrix OLED farlar ise opsiyon.

Müşteriler yeni otomobilleri için seçebilecekleri sekiz renk bulunuyor ve bunlardan Kyalami Yeşili, Pulse Turuncusu ve Turbo Mavi modele özgü renkler. Ön kanatların ve arkadaki spoylerin rengini değiştiren mat alüminyum ve parlak siyah tasarım paketleri de müşterilere sunuluyor.

İç mekanda ise RS Design Package ile yeni renkli trimler sunuluyor. Extended RS Design paketi ise koltuklarda ve ön göğüse kontrast renkler ekliyor. MMI Navigation Plus ve 680 watt’lık Bang & Olufsen ses sistemi gibi donanımlar da opsiyon listesinde.

TT RS ailesi makyajlanırken motoruna dokunulmamış. 2.5 litrelik dört silindirli turboşarjlı motor hala 400 HP güç ve 480 Nm tork üretiyor. Çift kavramalı şanzıman ve Quattro dört tekerlekten çekiş sistemiyle Coupe model 0’dan 100’e 3.7 saniyede hızlanabiliyor. Son sürat ise 250 km/s’de limitli.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin.