Spread the love

Lamborghini’nin en son egzotik makinelerini görmek mi istiyorsunuz? Bu seneki Paris Otomobil Fuarı’nı ajandanızdan çıkarın!

Lamborghini, Volkswagen’i izleyerek, Frankfurt ile dönüşümlü olarak yapılan ve Avrupa’nın en seçkin otomotiv organizasyonlarından biri olan Paris fuarına bu sene katılmama kararı aldı.

Bu karar İtalyanlar için bir ilk de değil. Lamborghini fuara 2016’da da katılmamıştı. Marka fuara en son 2014 yılında, Stephan Winkelmann’ın hala görevde olduğu dönemde katılmıştı. Asterion konseptinin tanıtıldığı organizasyondan sonra göreve Stefano Domenicali getirildi ve sonraki fuarlarda Boğa’yı göremedik.

VW ve Lambo’nun yanında Ford, Mazda, Opel, Mitsubishi ve Nissan gibi devler de fuara katılmıyor. Fakat VAG cephesinde bu karar henüz tüm markaları etkilemedi; Audi, Seat, Skoda ve Porsche fuarda yerlerini alacaklar.

Böylesine önemli fuarlara katılımların azalması, fuarların dijitalleşen çağımızda önemlerini yitirmeye başladıklarını gösteriyor. Çoğu otomotiv üreticisi modellerini kendi düzenledikleri etkinliklerde tanıtma yoluna gidiyor ve fuarlar yıllar geçtikçe biraz daha boşalıyor. Tabii bu durum, fuarların öneminin ileride bir şekilde yeniden artmasıyla tam tersine de dönebilir, zaman gösterecek.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.