Spread the love

Lamborghini makyajlı Huracan üzerinde çalışıyor ve otomobilin ilk “teaser” görselleri, markanın cep telefonu uygulamasında paylaşıldı.

Davet sistemi ile indirilen uygulamada gösterilen görseller tabii ki otomobille ilgili çok çok az detay veriyor. Görebildiğimiz kadarıyla makyajlı Huracan’da ön far grubu ve LED gündüz farlarının şekli değişiyor. Ayrıca tamponun yeniden tasarlanacağını öngörebiliriz, zira yayınlanan görsellerden birinde yeni bir hava girişi görünüyor.

Makyajlı Huracan’ın tek değişikliği tasarımı olmayacak. Daha önce alınan duyumlar ışığında otomobilin kabininin de revize edileceğini biliyoruz. Güncel Huracan’da kullanılan ve tamamen fiziksel düğmelerden oluşan orta konsol yeni modelde yerini dokunmatik ekran temelli bir konsola bırakacak.

Performans rakamları henüz bilinmiyor, ancak eski otomobilin motorunun revize göreceği aşikar. Güncel modelin 5.2 litrelik V10’u 600 HP güç ve 650 Nm tork üretiyordu. 2019 Audi R8 Performance’ın güncellenmiş V10 makinesi ise 620 HP güç ve 580 Nm tork üretiyor. Bu durumda 2020 Lamborghini Huracan’ın R8’e yakın ya da ondan daha iyi değerlerle piyasaya çıkacağını tahmin edebiliriz.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.