Spread the love

Ünlü Top Model Heidi Klum, Maserati’nin 100. Yıl kutlamaları kapsamında, markanın süper modelleriyle, Sports Illustrated dergisinin özel sayısında objektif karşısına geçti.

Türkiye’de Tofaş çatısı altındaki FerMas tarafından temsil edilen İtalyan lüks otomobil üreticisi Maserati, 100. Yıl kutlamalarına dünya genelindeki özel etkinliklerle devam ediyor. Etkinlikler kapsamında, dünyaca ünlü Top Model Heidi Klum’un Maserati modellerine uygun, çok özel fotoğrafları, İtalyan fotoğrafçı Francesco Carrozzini’nin objektifinden, Sports Illustrated dergisinin Swimsuit 50. Yıl özel sayısında meraklılarıyla buluşuyor.

Dünyaca ünlü Amerikan Sports Illustrated dergisinin yılda bir kez yayınlanan ve dünya çapında büyük bir takipçi kitlesine sahip Swimsuit özel sayısında, Heidi Klum’lu Maserati modellerine 7 sayfa ayırıyor. Bu özel çalışmada Heidi Klum, Maserati’nin Quattroporte Ermenegildo Zegna Limited Edition modeliyle Hollywood yıldızı rolünde buluşurken, Ghibli ile iş kadını olarak karşımıza çıkıyor. Yarış tulumu içindeki “heyecan arayan” Heidi Klum ise Maserati Gran Turismo MC Stradale’nin Trofeo yarış serisine özel hazırlanan modelinin önünde poz veriyor.

 

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.