Spread the love

Goodyear, kampanyaya katılan bayilerinden ve Premio’lardan 4 adet ultra yüksek performans (UYP) veya 4×4 lastik alan müşterilerine “Goodyear Premium Club Üyeliği”ni “Back-Up” güvencesi ile hediye ediyor.

Goodyear markası 110 yıldır otomobillerin dört tarafını sarıyor. Asırlık marka müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak Goodyear Premium Club Üyeliği hediye ediyor! 16 Nisan 2012 tarihinde başlayacak olan kampanyayla, Goodyear ve Premio bayilerinden 4 adet Goodyear markalı Yaz/Kış/4Mevsim Ultra Yüksek Performans ve 4×4 lastik alan Goodyear müşterileri, “Premium Club Üyeliği” kazanarak 1 yıl süre ile Back-Up hizmetlerinden faydalanabiliyor.

Goodyear’ın son kampanyası konusunda bilgi veren Tüketici Lastikleri Direktörü Sibel Raif “Aracınız için doğru lastik seçerken, güvenlik, performans özellikleri, aracın teknik özellikleri, yol koşulları ve sürüş alışkanlıkları mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Biz Goodyear olarak, tüketicilerimize, bütün bu ihtiyaçları kapsayan yenilikçi ve üstün teknolojiye sahip ürünleri, birbirinden avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Goodyear’ın Ultra Yüksek Performans ve 4×4 lastiklerini tercih edenler, kazanacakları bir yıllık “Goodyear Premium Club Üyeliği” ile sağlık destek hizmetinden, seyahat destek hizmetine, lastik değiştirme hizmetinden, yolda destek hizmetine ve daha bir çok Back-Up hizmetine sahip olabilecek” dedi.

Goodyear Premium Club üyeleri yaşamlarını kolaylaştıracak, yolda karşılarına çıkabilecek sürprizlere hazırlıklı olmalarını sağlayacak, sağlık konularında danışmanlık sunacak, seyahatlerini planlayacak avantajlar dünyasından Nisan ayından itibaren yararlanmaya başlıyor olacak.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.