Spread the love

Alfa Romeo Cenevre fuarı öncesi Giulietta modeli için yeni donanım paketlerini duyurdu.

2019 model yılı için güncellenen İtalyan C segmenti otomobilin renk paletinde artık Visconti Yeşili boya, yeni 18 inç jantlar ve özel döşemeler bulunuyor. Ayrıca Alfa Romeo otomobili beş donanım seviyesine göre isimlendiriyor: Giulietta, Giulietta Super, Giulietta Sport, Giulietta Executive ve Giulietta Veloce.

Bunun üzerine artık Giulietta ailesinde altı donanım paketi bulunacak: Business paketi, Convenience paketi, Carbon Look paketi, Red Racing paketi, Yellow Racing paketi ve Tech paketi.

Ürün yelpazesindeki tüm motorlar artık Euro 6d-TEMP standartlarını karşılayacak şekilde güncellenmiş durumda. Motor yelpazesi 120 HP üreten 1.4 litrelik turboşarjlı benzinli üniteyle başlıyor. Aynı güce sahip 1.6 litrelik dizel ünite bir diğer seçenekken, 170 HP’lik 2.0 litre Multijet dizel ise ailenin en güçlü seçeneği olarak dikkat çekiyor.

Güçlü dizel standart olarak Alfa’nın TCT çift kavramalı şanzımanıyla kombine edilirken, diğer motorlarda bu şanzıman manuelin yanında opsiyonel olarak sunuluyor.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.