Spread the love

İkonik İtalyan Fiat 500 en fazla “özel seri”ye sahip olan güncel otomobillerden biri. İtalya’da seriye eklenen yeni “Mirror” donanımı, ülkemizde de Egea’da karşımıza çıktı!

Egea, piyasaya çıktığı 2015 yılından beri 117 bin adeti aşkın satış rakamıyla ülkemizde en çok sevilen otomobillerden biri. Otomobil şimdi de yepyeni bir donanım seviyesiyle müşterilere sunuluyor. Mirror isimli paket kabaca iki yeni renk seçeneği ve teknolojik donanımlarıyla öne çıkıyor.

Mirror paketi ilk olarak geçtiğimiz sene İtalya’da Fiat 500’de satışa sunulmuştu. Şimdi de ülkemizde Egea’da sunulan yeni seri, Apple CarPlay destekli Uconnect 7” dokunmatik multimedya ekran ve geri görüş kamerasını standart olarak sunuyor.

Dinamik Mavi ve Toscana Yeşili isimli iki yeni renk seçeneğini de Mirror ile birlikte renk yelpazesine ekleyen Egea, modele özgü krom ayna kapakları, krom cam çıtaları ve B sütunundaki “Mirror” ibaresiyle ailenin geri kalanından ayrılıyor. İç mekanda ise mavi renkli döşemeler, yeni seriyi aileden ayıran detay.

Fiat Egea Mirror, 77,900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni seriyle ilgili olarak Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç “Yollarla buluştuğu ilk günden bu yana başarılı sonuçlara imza atarak Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili olan Fiat Egea Ailesi, Mirror serisindeki taze teknolojileri ve yeni renk seçenekleriyle 2018 yılını tamamlayıp 2019 yılına dinamik bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Fiat Egea Mirror serisini takiben 500, 500X ve 500L Mirror da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak ve aile tamamlanmış olacak” dedi.

500’e de geliyor

Mirror donanımı Fiat 500’e de geliyor. 2019’un ilk çeyreğinde satışa sunulacak olan Mirror paketli 500’ler Egea’daki gibi Dinamik Mavi renge, krom trim parçalarına ve mavi tonlu döşemelere sahip olacak.

 

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.