Spread the love

DS Automobiles 1 Haziran 2014’te lanse edildi. Marka, cesur inovasyonlar, üstün teknolojiler ve üstün sürüş keyfi gibi kavramlarla müşterilerin beğenisi kazanan Fransız otomobil endüstrisinin seçkin baş harflerine yeniden hayat vermek üzere harekete geçti. DS markasının ekipleri üç tutkulu yılı geride bırakarak bu vizyonu gerçeğe dönüştürdü.

Markaya yeniden hayat verme vizyonu her yönüyle mükemmel bir otomobil gerektiriyordu. Bu düşünceden hareketle, yeni nesil DS modellerinin ilki olan DS 7 CROSSBACK’in tasarım ve geliştirme süreci markanın lanse edilmesiyle birlikte başladı. Yeni DS 7 CROSSBACK; gövde orantıları, zarif tasarımı ve bünyesinde barındırdığı teknolojilerle tam da markayı yansıtıyor.

DS 7 CROSSBACK, DS markasına has sadece DS mağazaları ve DS showroomlarıyla sınırlı olmayan, aynı zamanda dijital olarak müşterilere ulaşmayı hedefleyen sanal gerçeklikle modellerini oluşturabilecekleri , yenilikçi, bir yöntem aracılığıyla pazarlanıyor. Marka bunun için alışagelmiş mağazalar yerine DS Virtual Vision konsept otomobiliyle başlayan sanal ilişkiyi, uzun yıllar devam ettirecek lüks mağazaları satış noktası olarak kullanacak. Dünyanın farklı noktalarında her geçen gün yeni DS satış noktaları açılırken Ocak 2018 itibariyle bunların sayıları 400 olacak.

DS, ‘Sadece Siz’ programı kapsamında; kiralayarak ürün gamını yakından tanıma imkanı sunan DS Rent veya farklı hizmet çözümleri sunan MyDS uygulaması da dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi de sunuyor.

DS dünyasını şekillendirirken müşterilerden almış olduğu geri bildirimleri değerlendiren ve büyük bir grubun parçası olan işine tutkuyla bağlı ekipler tarafından yaratıldı, şekillendirildi ve inşa edildi. Üç yıllık yoğun çalışma süreci şimdi meyvelerini veriyor. Böylece otomobil tarihinde tamamen yeni bir safya açan DS 7 CROSSBACK 2018 yılının 2.çeyreğinde Türkiye pazarına sunulacak..

 

 

DS 7 CROSSBACK: DS AUTOMOBILES’İN YENİ GLOBAL SUV MODELİ

DS 7 CROSSBACK baştan aşağı DS tarafından tasarlanan tamamen yeni bir model. Sadece yeni bir dinamizm yaklaşımı sergilemekle kalmayan DS 7 CROSSBACK aynı zamanda stil, konfor ve teknoloji bakımından da tamamen yeni ufuklara yelken açıyor ve bu yönüyle tasarım ve geliştirme ekibi için ilham verici bir ödül niteliğini taşıyor.

 

DS Automobiles, bünyesinde barındırdığı yaratıcı tasarım, prestijli malzemeler ve ileri teknolojiyle Fransız lüks dünyasının en son ve en yeni temsilcisi. Marka lanse edildikten sonra satışa sunulan modellerin tamamında uygulanan bu nitelikler markanın bundan sonraki modellerinde de temel felsefe olarak kullanılmaya devam edecek. Buna yeni nesil DS’lerin ilk temsilcisi olan SUV da dahil.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.