Spread the love

Volkswagen Ticari, sınıfının tek dört tekerlekten çekişli modeli olan Caravelle 2.0 TDI 4MOTION’u yetkili satıcılarda satışa sundu. Highline donanım paketiyle satın alınabilen araç, 2.0 litrelik 199 HP güç üreten dizel motorla ve markanın 4MOTION isimli dört tekerlekten çekiş sistemiyle donatılıyor.

Standart olarak 7 oranlı çift kavramalı şanzımanla sunulan otomobil, Volkswagen’in fabrika verilerine göre karma kullanımda ortalama 8,5 litre yakıt tüketiyor. Arka aksa yerleştirilen 4MOTION sistemiyle değişen yol koşullarında optimum tutunma ve çekişi garantileyen dört tekerlekten çekiş sistemi aracın daha güvenli olmasını da sağlıyor.

Highline donanımıyla yeni Caravelle bir çok üst düzel güvenlik ve teknolojik özelliklere de sahip. Dışarıda 17 inçlik jantlar ile LED far ve stop grubu dikkat çekerken, içeride 6.33 inç dokunmatik ekranlı Composition Media bilgi ve eğlence sistemi tüm ihtiyaçları karşılıyor. Geri görüş kamerası, otomatik klima ve start/stop gibi bir çok özellik Highline donanımda yer alıyor.

Caravelle Highline 2.0 TDI 4MOTION Uzun Şasi versiyonu 281 bin 242 TL’lik kampanyalı fiyatlarla Volkswagen yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.