Spread the love

65. aydır kesintisiz olarak yayınlanan “Türkiye’nin ilk online otomobil dergisi” Digital Car Magazine (DCM), yeni sayısıyla birlikte hem Türkçe hem de İngilizce sizlerle buluşuyor.

İnternet çağında sadece yerel değil ‘Made in Turkey’ sloganı ile tüm dünyadan otomobil tutkunlarını hedefleyen dergimizi artık tek tuşla hem Türkçe hem de İngilizce olarak okuyabileceksiniz.
Mart 2016 sayımızda Cenevre Otomobil Fuarı’nı mercek altına aldık. 22 yeni otomobili, 12 fuardan özel video ile sizlerle buluşturuyoruz. Dergimizin ilgi çekecek diğer konularından birisi de Türkiye’nin en çok satan markalarının son 5 yıllık satış performansı. Hangi marka pazarın üzerinde büyüyor, hangisi küçülüyor bu araştırma ile ortaya çıkıyor.
Diğer bir ilgi çekici araştırma Avrupa ve Türkiye’deki otomobil fiyatlarını konu alıyor. Gerçekten ‘Avrupa’da otomobil almak daha mı kolay?’ belli oluyor.
Mart sayımızda test ettiğimiz araçlar ise DS5, Fiat 500, Hyundai Accent Blue, VW Passat 4Motion, Volvo XC90 olarak sıralanıyor.
Dergimizin yeni sayısına App Store ve Google Play’deki “Digital Car Magazine” uygulamasını indirerek ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Dergiyi ayrıca www.digitalcarmagazine.com.tr web sitesi üzerinden de okumanız mümkün.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.