Spread the love

Citroen markası damarlarındaki kanı tazeliyor. Ürün gamındaki modellerini yenileyerek gücüne güç katma peşinde. Citroen C1, DS3 ve Nemo’ya yeni versiyonlar ekliyor…

Citroen’in yeniliklerine başladığı modellerinden biri de binek ürün gamının ilk temsilcili olan C1 modeli. Donanımındaki yeniliklerle sürücü ve sürüş rahatlığı hedeflenmiş. Deri direksiyon simidi, deri vites topuzu ve yeni ses sistemi ile daha konforlu bir yaşam alanı sunulmuş. Citroen’in tasarım anlamında en büyük silahlarından DS3 modeli ise dizel otomatik BMP 6 ileri şanzıman seçeneği ile fark yaratma peşinde. Donanım seviyesini de daha ileri taşımak isteyen Frasız üretici, DS3 modelinin donanım seviyesini daha ileri taşıyan Dizel otomatik BMP şanzıman seçeneğinde hız sabitleyici & hız sınırlayıcı, arka park sensörü, otomatik klima, LED gündüz sürüş farları,  ön sis farlar, otomatik klima, araç parfüm sistemi, MP3 çalar gibi yardımcı sürüş ve konfor donanımları bulunuyor.

DS3 1.6 e-HDi, stop/start ve BMP şanzıman özellikleri ile daha ekonomik ve çevreci olarak göze batıyor. Tüm bu donanımlar ile Citroen DS3 1.6 e-HDi ortalama 3,8 lt/100 km’lik yakıt tüketim değeri ile segmentinin en iddialı modellerinden biri olmayı başarıyor. Aynı zamanda 99 g/km’lik CO2 salınımı ile de çevreye olan duyarlılığını göstermiş oluyor.

Ticari konfor!

Türkiye’deki ticari araç pazarı oldukça büyük. Hal böyle olunca konforu yüksek modeller dikkat çekiyor. Citroen markası, Yeni Özel Serisi Nemo Vizyon ile binek araç konforunu sunarak segmentinde fark yaratmayı hedefliyor. Citroën Nemo’nun Yeni Özel Serisi Nemo Vizyon’da; yarı entegre navigasyon, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, USB&Bluetooth, arka park sensörü, özel seri koltuk gibi sürüş ve konfor donanımlarının yanı sıra aracı daha da çekici gösteren alüminyum alaşımlı jant ve ön sis farları da  bulunuyor. Nemo Vizyon, iç ve dış tasarımında yapılan yeniliklerle segment üstü bir versiyon görünümü kazanırken, binek araç ekipman ve konforu isteyen ailelerin de beklentilerini karşılamaya hazırlanıyor.

 

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin.