Spread the love

2 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında 4 adet Bridgestone lastik alanlara, 1 yıl Digiturk, 1 ay Lig TV ve 1 ay Film Paketi kazanıyor.  Mevcut Digiturk müşterisi olanlarsa Digiturk Plus üyesi oluyor.

Dünyanın önde gelen lastik üreticisi Bridgestone, yeni bir kampanyayla tüketicilerin karşısına çıkıyor. 2 Nisan-31 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında
4 adet 14 jant ve üzeri Bridgestone binek ve 4X4 lastik alan müşteriler, kurulum ücreti ödemeden 1 yıl Digiturk üyeliğinin yanı sıra 1 aylık Lig TV ve 1 aylık Film Paketi’ne sahip oluyor. Halihazırda Digiturk müşterisi olanlarsa, onlarca ayrıcalığı içinde barındıran Digiturk Plus üyeliği kazanıyor.

Kampanya, yetkili Brisa bayileri ve Lastiğim noktalarından yapılan satışlarda geçerli oluyor. Kampanyaya konu olan lastiklerden 4 adetlik her perakende satın alımlarda bir adet Digiturk şifre zarfı hediye ediliyor. Kampanyaya katılmak isteyen tüketicilerin BRST yazıp boşluk bırakarak ad ve soyadlarını yazarak 3834’e kısa mesaj göndermeleri, ya da (0212) 473 7373 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni aramaları gerekiyor.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram did not return a 200.

Bizi Takip Edin.