Spread the love

Son aylarda yaşanan fiyat artışlarıyla mücadele etmek için açıklanan ÖTV indirimlerine tabi olmayan BMW 3 ve 4 Serisi modellerinde %15 ÖTV desteği Borusan Otomotiv desteğiyle sunulacak.

ÖTV indirimi kapsamına giren BMW ve MINI modelleri için de yıl sonuna dek sürecek özel fiyatlar ve %0 faiz avantajı devam ediyor. İndirim kapsamındaki 1 Serisi modelleri 149,000 TL’den başlıyor ve kredili alımlarda 60,000 TL için 18 ay %0 faiz fırsatı sunuluyor.

MINI 5 kapı modeli ise Kasım ayına özel olarak 136,000 TL’den başlıyor ve 40,000 TL kredi kullanımında 12 ay %0 faiz avantajına sahip. Diğer MINI modelleri de ÖTV indirimi sayesinde avantajlı fiyatlara kavuşurken, tüm MINI modellerinde 3,000 TL takas desteği müşterilere sunuluyor.

Sakarya: “Otomobil sahibi olmak için bu dönem kaçırılmaz”

Borusan Otomotiv BMW, MINI ve BMW Motorrad Genel Müdürü Uğur Sakarya, “Hükümetin ÖTV indirimine konu olan BMW 1 Serisi ve MINI modellerimizde oldukça avantajlı fiyatlar sunarken 0 faizli kredi ve takas desteği vermeye devam ediyoruz. Ayrıca bu süreçte Borusan Otomotiv olarak biz de üzerimize düşeni yerine getirerek ÖTV indirimi kapsamına girmeyen BMW 3 Serisi ve BMW 4 Serisi modellerimizde de Kasım ayına özel bir indirim sunarak “ÖTV Avantajı Bizden” kampanyasını başlattık. Bu şekilde BMW 3 Serisi ve BMW 4 Serisi modellerimizdeki geçerli ÖTV oranlarının %15 düşmesi halinde söz konusu olacak anahtar teslim fiyat avantajını, ilave indirim vasıtasıyla müşterilerimize sunuyoruz. Yani müşterilerimiz BMW 3 Serisi ve BMW 4 Serisi araçları da %15 ÖTV avantajlı fiyatlardan satın alabiliyorlar. 2.0 lt dizel motora sahip 320d modelimiz de bu kapsam altına alındı.” diye konuştu.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.