Spread the love

BMW, dünyadaki tüm BMW M hayranlarını bir araya getirmek için sanal bir şehir dizayn etti. Sosyal ve dijital bir iletişim platformu olan BMW M Town, meraklılarına büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, tüm dünyadaki BMW M meraklılarını bir araya getiren sanal bir şehir kurdu. M Town isimli platforma üye olan tutkunlar, M Town pasaportuna sahip olarak sanal şehrin sakinleri olabiliyorlar.

Sanal şehirde drift gösterileri, film sahnelerinden fırlamış hızlı manevralar, M “org”undan gelen eşsiz sesler ve çok daha fazlasına sanal olarak tanıklık edilebiliyor. Sakinler ayrıca M Town listelerini indirerek BMW M otomobillerinin motor ve egzoz seslerini telefonlarında zil sesi olarak kullanabiliyorlar.

Otomobil hayranlarının iyi vakit geçirmesini hedefleyen projeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu topluluğu keşfetmek isterseniz ayrıca Instagram’da #M_Town etiketi altında fotoğraflarınızı paylaşarak topluluğun bir parçası olabilirsiniz.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.