Spread the love

Yeni KIA Sportage ve Yeni KIA Optima modelleri, tasarım alanında dünyanın en prestijli ödül kuruluşu IF Design Award tarafından ödüllendirildi. Araçlar, genel tasarım kalitesi, görünüm, inovasyon, çevresel etkileri ve güvenlik bakımından ödüle layık görüldü. KIA bu son başarısıyla IF Design ödülünü üst üste yedinci kez kazanmış oldu.
Dünyanın en hızlı büyüyen otomobil markaları arasında yer alan KIA, geliştirdiği yenilikçi modellerle en prestijli ödüllere layık görülüyor. KIA, 2016’nın ilk aylarında şimdiye kadar aldığı ödüllerin arasına yenilerini ekledi.

Bu yıla damgasını vuran Yeni KIA Sportage modelinin yanı sıra Yeni KIA Optima modeli, dünyanın en prestijli tasarım kuruluşu IF Design Award tarafından “ürün” kategorisinde ödüle layık görüldü. IF Design Award’un bağımsız jürisi, araçları genel tasarım kalitesinin yanı sıra, görünüm, inovasyon, çevresel etkiler ve güvenlik bakımından değerlendirdi. KIA 2016’da elde ettiği bu başarı ile otomotiv dünyasında imrenilen bir ödül olan IF Design ödüllerini üst üste yedinci kez kazanmış oldu.

Otomotiv endüstrisinin önde gelen tasarımcılarından biri olan Peter Schreyer’in 2006 yılında baş tasarımcı olarak göreve başlamasının ardından yükselişe geçen KIA, tamamen yenilediği tasarım ve markalaşma vizyonu doğrultusunda başarılar kazanmaya devam ediyor. Yeni KIA Sportage ve Yeni KIA Optima’nın bu başarısı, markanın son yıllarda tasarıma dayalı dönüşümünün iki önemli örneği oldu.

Did you like this? Share it:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram has returned invalid data.

Bizi Takip Edin.